Wednesday, January 20, 2021
Strona główna > Moda i uroda > Kurtka sportowa Outdoor Combed Fleece

Kurtka sportowa Outdoor Combed Fleece

Uniwersalna kurtka sportowa dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Podszewka termoizolacyjna z technologią splotu nici “ripstop” zachowa komfortową temperaturę. Polary wstawki na rękawach i po bokach daje poczucie komfortu. Odporna na wilgoć obróbka tkaniny chroni przed śniegiem i deszczem.

O MODELU

Kraj pochodzenia: ChRL

Materiał: 100% poliester z recyklingu, tkanina ripstop i polar na ciepło; recykling materiałów pozwala zaoszczędzić zasoby naturalne i zmniejszyć emisję do atmosfery

Model Kolor: Biały

Numer modelu: S96421

OPIEKA

ZALECENIA DOTYCZĄCE PRANIA

Prać w pralce zimno

Nie wybielać

Nie należy używać maszyny do suszenia

Nie prasować

Czyścić chemicznie zabronione

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OPIEKI

Użyj antystatycznego środka do suszenia maszynowego

Kształt po praniu

Nie używaj odżywki do prania

Prać z zapinanymi na zamek

Suszyć w postaci wyprostowanej na poziomej powierzchni

W drugiej polowie 2020 r. WildBerries zatrudnil okolo 12 000 pracownikow. WildBerries e-commerce projekt zostal uruchomiony przez T. Bakalchuk i V. Bakalchuk w 2004 roku! Obecnie jest najbardziej znana biznesmenka w Rosji. Teraz w asortymencie rowniez męskie domowa komplety , sukienki, garnitury i wiele innych produktow. W maju 2020 WildBerries wszedl na rynek Slowacki. Wczesniej zaczal dostarczac zamowienia w Polsce. Wkrotce slowackie projekty internetowe https://www.modrykonik.sk/, https://www.alza.sk/ prawdopodobnie straci czesc ruchu i klientow.